Tozkoparan İskender

TRT 1 Ekranlarında Bir Türk Süper Kahraman: TOZKOPARAN İSKENDER!

TRT 1’de heyecan ve macera dolu bir süper kahraman hikayesi var: Tozkoparan İskender!
Yapımcılığını Fotoroman Film Yapım adına Elif Hamamcı’nın, yönetmenliğini ise Bora Onur’un üstlendiği Tozkoparan İskender’de, çocukların çok sevdiği ve örnek aldığı bir süper kahraman olan İskender karakterini ise Çağan Efe Ak canlandırıyor.

Geçmişten Günümüze Gelen Bir Kahraman

Tarihin gelmiş geçmiş en iyi okçusu olan Tozkoparan İskender, olağanüstü yetenekleriyle beraber on beşinci yüzyıldan günümüze gelip TAYGU Koleji’nin öğrencisi olur. Ezeli rakibi Venedikli casus Giovanni de peşinden gelmiş ve kendisini Cihangir takma adıyla gizlemiştir. Peşindeki tehlikenin farkında olmayan İskender, Mavi Ay üyeleri ve yeni ailesi Salih ve Rüya sayesinde günümüze kolayca ayak uydurur. Kendi zamanına geri döneceği günü bekleyen İskender, bir yandan dostlarıyla birlikte TAYGU Koleji’nin belalıları Kasırga ekibiyle mücadele ederken bir yandan da günümüz çocuklarına unutulmuş değerleri öğretmeye çalışmaktadır.

Okçuluk Müsabakaları ve Daha Fazlası İçin Hazır Olun

Günümüze ışınlanan Tozkoparan İskender’i zorlu bir alışma süreci beklese de İskender’in süper yetenekleri sayesinde üstesinden gelemeyeceği bir şey yok! Üstelik İskender’e Mavi Ay üyeleri de destek verdiği zaman iyice anlaşılacak ki, iyilikle çözülür her şey, kötülükle bir yere varmaz hiçbir şey!

TOZKOPARAN İSKENDER – FRAGMANLAR

TOZKOPARAN İSKENDER – BÖLÜMLER